הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
קבלו הצעת מחיר
מבצעים
  • טלפון
  • וויז
  • וואסאפ
052-8299899
קבלו הצעת מחיר

איך לבחור מטבח

גם אם לא מדובר בבית עם אנשים שאינם ממוצעים- כל מטבח צריך ויכול להתאים לצרכים אינדיווידואליים של המשפחה שלכם ולא מדובר רק על העדפות טעם ועיצוב. עם זאת, כאשר הבית כולל אנשים בעלי צרכים מיוחדים או שונים מהממוצע- התאמת המטבח יכולה לעשות את ההבדל בין תלות לעצמאות בהרבה מאד אופנים.קחו לדוגמא אנשים נמוכים מאד או גבוהים מאד שצריכים להתמודד עם שיש סטנדרטי, או שטיפת כלים בכיור בגובה הקבוע. מדובר הרי על הרבה יותר מחוסר נוחות קלה. גם נתונים של בית צריכים להשפיע על בחירת המטבח שלכם. יש כמה סגנונות מטבחים נפוצים, כאשר ניתן כמובן לבצע התאמה לצרכים הספציפיים. בין הסגנונות קיימים מטבחים כפריים, מטבחים מודרניים, מטבח פרובנס, מטבחי פורמייקה ושלל סגנונות נוספים. במידה ויש ברשתוכם מטבח קיים, אין בהכרח צורך להחליפו במטבח חדש על מנת להתאימו לצרכים שהשתנו עם הזמן. אפשרות נוספת היא לבצע חידוש מטבחים.


איך לבחור מטבח

מתאים להם, מתאים לנו…

אנשים השואלים איך לבחור מטבח לבית לרב מגלים כי התשובות הרווחות נחלקות לשניים. מצד אחד, יש את צו האופנה- מה שמודרני ונחשב ליפה מבחינה עיצובית היום ולא היה כזה אתמול. מצד שני, בחירת מטבח תוך התחשבות בנתוני הבית והצרכים של בני המשפחה יכולים להוציא את המקסימום מהמטבח שלכם, וזה אפילו לא חייב לעלות לכם ביופי העיצוב עצמו.הכול עניין של הבנת החלל והצרכים שלכם והבאתם אל מעצב המטבח שלכם באופן הנקי ביותר שיש- כדי שיפגוש אותם עם הכלים שברשותו מבחינה עיצובית. המגוון העצום של הטרנדים, החומרים והעיצובים של המטבחים כיום מאפשר כמעט לכל אחד למצוא את מה שהוא צריך ובעיצוב יוקרתי למדי. אגב, יוקרתיות לעין לא חייבת להתבטא ביוקר בכיס- ומעצב טוב יוכל גם להראות לכם איך תחסכו בכסף בתהליך ההזמנה.

טיפים איך לבחור מטבח לבית;

כמה טיפים זריזים בנושא תכנון מטבחים, העונים לשאלה איך לבחור מטבח לבית יכולים לסייע לכם להתחיל: בבתים קטנים כדאי לשקול ארונות מטבח גבוהים, עד התקרה ממש- כדי למקסם את יכולות האחסון. לעיתים שווה לשקול לוותר על שולחן במטבח ולנסות לבחור באי, המאפשר גם מקומות ישיבה וגם מקומות אחסון נוספים.עוד כדאי לחשוב באופן רציני על בחירת הצבעים: צבעים בהירים נוטים להתלכלך מהר יותר אך גם נותנים תחושת רוגע והגדלת החדר בעוד צבעים כהים מתלכלכים מעט- תכונה שבהחלט חשובה במטבח- אך מחשיכים את החדר, הופכים אותו לקטן יותר מבחינה ויזואלית ואף מסוגר. חשוב לא לבחור צבעים נועזים מדי המגרים את העיניים יתר על המידה, שכן כך לא תוכלו לשהות בחדר זמן ממושך.


איך לבחור מטבח