הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
קבלו הצעת מחיר
מבצעים
  • טלפון
  • וויז
  • וואסאפ
052-8299899

חידוש ארונות מטבח

קבלו הצעת מחיר

חידוש ארונות מטבח
ארונות מטבח משמשים הן כצורך פונקציונלי לאחסון כלים ודברי מזון במטבח וכמובן שמשפיעים על עיצוב המטבח כולו.
כאשר מתכננים מטבח חדש, יש לקחת בחשבון את הצרכים והשימושים השונים להם נזדקק בהיותינו במטבח, לצד הטעם העצובי שלנו, אותו נרצה להביא לידי ביטוי גם כאן. מטבחי אלונים מתמחים בחידוש ארונות מטבח.

בין השירותים המוצעים בנושא: צביעת ארונות מטבח, חידוש ארון מטבח, שיפוץ, החלפת ארונות הזזה ודלתות המטבח וציפוי הארונות במטבח.

שיפוץ ארונות מטבח- אין סיבה להחליף אם אפשר לשפץ! - היתרונות בביצוע שיפוץ לעומת החלפת המטבח כולו ברורים, מדובר על תהליך פשוט בצורה משמעותית, שגם עלותו זולה משמעותית
מרכישת מטבח חדש. כאשר מדברים על שיפוץ, כולל התהליך כמה אפשרויות:

חידוש ארונות חיצוני - תהליך זה מתאים במקרים בהם המטבח הולם את הצרכים שלכם מבחינת גודלו והחלוקה הפנימית שלו, אך ברצונכם לרענן את המראה החיצוני שלו. אם המראה החיצוני של המטבח כבר לא לטעמכם, אין סיבה להחליף את המטבח כולו. אפשר ובהחלט מומלץ לשקול שיפוץ ארונות חיצוני. כמובן שמדובר על הליך זול משמעותית מהחלפת המטבח כולו ומשכו קצר בהרבה!

חידוש פנימי - חידוש זה כולל ביצוע שינויים פנימיים בארונות או במגרות המטבח, שדרוגו באמצעות אביזרים חדישים ומתקדמים ואף "חכמים". כך מתקבל מטבח משופר, בעל אפשרויות תפעול ואחסון נוחים מזה שהיה לכם בעבר.

החלפת ארונות מטבח - החלפת הארונות במטבח מומלצת כאשר אין בכוונתנו לעשות שינויים הדורשים הזזת צנרת, אך ברצוננו לחדש את המראה של המטבח, לצד שינויים שנרצה לעשות בחלוקה הפנימית של הארונות.

צביעת ארונות מטבח - אפשרות נוספת הנה לבצע צביעה של הארונות, כך בעצם נחסך הצורך בהחלפתן. צביעה אינה מתאימה בכל מצב, ויש להתייעץ עם אנשי המקצוע טרום קבלת החלטה.

החלפת דלתות מטבח - הליך זה, כשמו כן הוא, כולל את החלפת דלתות לארונות מטבח בלבד, בדרך כלל עקב התיישנות והתבלות הדלתות עם השנים. אז רגע לפני שאתם ממהרים להחליף את הארונות, שקלו החלפה של דלתות הארונות. לא פעם החלפה זו תעשה את ההבדל במראה כולו!

חידוש דלתות מטבח - אופציה נוספת לרענן את מראה המטבח היא באמצעות חידוש דלתות מטבח. חידוש דלתות במטבח יאפשר לכם להשיג את התוצאה עליה חלמתם מבלי להיכנס להוצאות יקרות של החלפת מטבח כולו.