הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
קבלו הצעת מחיר
מבצעים
  • טלפון
  • וויז
  • וואסאפ
052-8299899
קבלו הצעת מחיר

החלפת חזיתות מטבח קיים

החלפת חזיתות מטבח קיים - למה זה משתלם לכם?

אחד החדרים בבית בו אנחנו משקיעים את מרבית כספנו לצורך עיצוב הוא המטבח. הן בתהליך בנייה והן בתהליך שיפוץ, אנחנו משקיעים עשרות אלפי שקלים בהתקנת מטבח חדש, זאת על מנת להקנות למקום חזית חדשה. אך אנחנו יכולים לעשות זאת גם בלי להשקיע משאבים רבים של כסף או זמן. הדרך הנכונה לעשות זאת, היא באמצעות החלפת חזיתות מטבח קיים. במילים אחרות, אנחנו יכולים להשאיר את המטבח כמו שהוא, מבחינת סוג הארונות והעומק שלהם, כמו כן אנחנו יכולים להשאיר על כנו את השיש עם הקרמיקה והכיור, ולהחליף רק את דלתות ארונות המטבח והחזיתות של המגירות. אופציה נוספת, היא גם לשנות את החזית במובן של שיש וקרמיקה. לפני שניכנס לשאלה למה משתלם יותר לבצע החלפת חזיתות מטבח קיים מאשר שינוי טוטאלי של המטבח, חשוב להדגיש, היום אנחנו יכולים ליהנות מאפשרות של החלפת חזית מטבח באופן כזה, שיתאים לסגנון העיצוב שאנחנו רוצים להעניק למטבח שלנו, כמו כן אנחנו יכולים לשמור על איכות המטבח מבחינה פרקטית. על כן אין לנו מה למהר ולהחליף את המטבח לגמרי, אם אנחנו יכולים להחליף רק את החזית.

החלפת חזיתות מטבח קיים

מדוע זה משתלם


ראשית, מבחינה כלכלית אנחנו חוסכים לא מעט כסף, אנחנו גם חוסכים את עלויות התקנת המטבח החדש (הריסת הישן והקמת מטבח חדש עליו), וכן אנחנו חוסכים עלויות נלוות, כולל הפסד ימי עבודה. שנית, אנחנו חוסכים הרבה מאוד זמן. משך זמן של שיפוץ מטבח, בפרט כשאנחנו מחליפים את כולו, יכול לקחת כמה ימים טובים, לעומת זאת החלפת חזיתות מטבח קיים יכול לקחת יום-יומיים, אנחנו חוסכים כטרחה רבה.

החלפת חזיתות מטבח קיים

כיצד עושים את זה נכון


פשוט מאוד, בוחרים חזית מטבח שיכולה להתאים לנו מבחינת עיצוב, חזית שתחדש את פני המטבח ותשתלב עם אלמנטים שונים, כמו שיש, קרמיקה, צבע קירות ועוד, ואנחנו נוכל ליהנות מהמטבח המחודש שלנו.

פנו אלינו וקבלו את כל המידע


אצלנו במטבח אלונים תוכלו לקבל את כל המידע שאתם מחפשים בנושא, פנו אלינו עוד היום בטלפון 052-8299899, וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית.

החלפת חזיתות מטבח קיים
קראו עוד על מטבחים
הקליקו למידע נוסף אודות דלתות כניסה