הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
קבלו הצעת מחיר
מבצעים
  • טלפון
  • וויז
  • וואסאפ
052-8299899

מטבחים בהתאמה אישית

קבלו הצעת מחיר

מטבחים בהתאמה אישית

מטבחים בהתאמה אישית

 

מטבחי אלונים מייצרים מגוון רחב של מטבחים, לרבות מטבחים מפורמייקה, מטבחים בעלי רהיטים עשויים חומרי פולימר בין השאר, מטבחים עץ מלא וכן מבצעים הזמנות של מטבחים בהתאמה אישית בהתאם לצרכי הלקוח. כיום ישנו מגוון מאד רחב של מטבחים שמגיעים מוכנים מראש כמו למשל מטבחים מודרניים, מטבחים כפריים, מטבח פולימר בדגמי ונוס, מטבחים בגווני לבן ושמנת וכיוצא בזה.


מטבחים בהתאמה אישית

על החשיבות של מטבחים בתקופה הנוכחית

מעבר לרכישה של מטבחים מוכנים מראש בחנויות היצרן או ברשתות של ריהוט ניתן גם לבחור באלטרנטיבה קצת יותר ייחודית של רכישת מטבח בהתאמה אישית, עיצוב מטבחים אישי. אין שום ספק שכיום יותר ויותר אנשים בוחרים להקדיש תשומת לב הרבה יותר מרכזית לאופן עיצוב החלל של המטבח. להבדיל משנים עברו בהן מרב ההתייחסות הייתה מכוונת לעיצוב של סלון הבית. אין זה מפתיע שכן המטבח מהווה כיום את אחד ממוקדי הישיבה המרכזיים והשימושיים ביותר בחלל הבית.

כיצד לרכוש מטבחים?

כאשר מעוניינים לרכוש מטבח ישנן כמה וכמה אפשרויות שיש לשקול מבעוד מועד, ראשית עליכם כמובן להגדיר את גודל התקציב לאחר מכן חשבו על השימושים העיקריים של המטבח בביתכם, האם אתם מהסוג שמרבה לבשל או לחלופין המטבח מהווה מוקד ישיבה הרבה יותר מאשר מוקד בישול. ולבסוף יש לחשוב היטב איזה מטבח הכי ישתלב בחלל של הבית מבחינת העיצוב והרהיטים שלו. אם והבית שלכם מתאפיין בסגנון עתיק אנגלי אין שום ספק שמטבחים עץ מלא יכולים להיות בחירה מצוינת.

מטבחים בהתאמה אישית- יתרונות

אחת מהאלטרנטיבות המוצלחות והכדאיות ביותר לרכישה של מטבח חדש כך שיוכל להשתלב בצורה האופטימאלית עם העיצוב שמאפיין את חלל הבית היא לרכוש מטבחים מנגריות בהתאמה אישית. אפשרות נוספת היא לבצע שיפוץ מטבח קיים. נגריות כיום מבצעות הזמנות מגוונות של מטבחים מפורמייקה, מטבחים עץ מלא, מטבחי פולימר מטבחי נירוסטה מטבחים בעיצוב נקי ומינימליסטי ועוד. אמנם חשוב לציין שמטבחים בהתאמה אישית עשויים להיות כרוכים בהוצאות הרבה יותר משמעותיות מאשר מטבחים מוכנים מראש דרך רשתות ריהוט או חברות  ייצור של מטבחים.


מטבחים בהתאמה אישית

חידוש מטבחים בהתאמה אישית

שירות נוסף אשר לקוחות רבים של מטבחי אלונים נהנים ממנו הנו חידוש מטבחים. לעיתים נרצה לחדש את המטבח הקיים, אך אין זה אומר בהכרח שנצטרך להחליפו במטבח חדש לחלוטין. קיימת אופציה לבצע שיפוץ ארונות מטבח, לצד אופציה נוספת- החלפת דלתות הארונות בלבד. לא פעם שינוי קטן יכול לעשות הבדל גדול!