הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
קבלו הצעת מחיר
מבצעים
  • טלפון
  • וויז
  • וואסאפ
052-8299899

מטבח יוקרתי

קבלו הצעת מחיר

מטבח יוקרתי

 

מטבח הוא לב ליבו הפועם בכל בית ובו מבלים זמן רב במהלך היום, אם זה בהכנת ארוחת בוקר, ערב צהרים או ארוחה חגיגית, רחיצת כלים, ישיבה סביב השולחן במטבח לסעודה משותפת, לאפייה והכנת אוכל עם הילדים ובכלל בכל זמן בעת השהות בבית. כאשר מדובר על עיצוב מטבח יוקרתי, למעשה מדובר במשימה די מורכבת, הרי מצד אחד יש צורך לשלב בו גם את העניין הפונקציונלי לצורך ביצוע משימות רבות בקלות וגם לייחס חשיבות לעיצוב הכולל של המטבח, אם זה מבחינת בחירת צבעים, בחירת חומרי גלם, ריהוט, מכשירי חשמל ולבסוף הוספת טאצ'ים מדליקים להשלמת העיצוב.

מטבח יוקרתי

הכנסו לקטלוג מטבחים שלנו

על השילוב בין פרקטיקה לעיצוב

בעיצוב מטבח יוקרתי חשוב לחשוב פרקטית, שהרי במטבח יש צורך להשתמש בכלי עזר רבים המשרתים את השוהים בו, הן אם זה מבחינת שליפת המוצרים בקלות ממגרות ומדפים, אם זה מבחינת ניקוי המטבח בקלות, משטח עבודה מרווח, פינת אוכל נוחה לסועדים, אחסון חומרי גלם וציוד למטבח ובכלל כל דבר צריך להיות במקומו ולשרת את המטרה לשמה הוא קיים. אך בד בבד, וודאי תרצו גם מטבח יוקרתי מעוצב בעל גימורים וטאצ'ים מדליקים ובכלל נראות כללית מושלמת ונקיה לעין.

אז איך מתחילים במלאכת העיצוב והתכנון של המטבח?

דבר ראשון תוכלו להיעזר בבעלי מקצוע מומחים כמו – אדריכלים ומעצבי פנים. כל שעליכם לעשות הוא לבחור את הסגנון האהוב עליכם ולספר לבעלי המקצוע את העדפות שלכם, את טעמכם האישי ואת השימושיות במטבח. לאחר שבעלי המקצוע שמעו את דרישותיכם, הם למעשה יתרגמו אותם בפועל לעיצוב מרשים בדיוק כפי שאתם רוצים. חשוב לציין כי המטבח מכיל אלמנטים רבים אותם יש לבחור בקפידה עד לקבלת העיצוב הרצוי כמו למשל – את הצבעים, את החומרים, הריהוט, מוצרי החשמל, התאורה, האביזרים ועוד.
תכנון מטבח יוקרתי, מתחיל בבחירת חומרים איכותיים גם בגלל המראה שלהם וגם מבחינת עמידות לאורך שנים. זכרו כי מטבחים לא מחליפים בכל יום אלה כל כמה שנים טובות, לכן עליכם להשקיע רבות בעיצוב ותכנון נכון ובכן בבחירת חומרים איכותיים וחזקים.