הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
קבלו הצעת מחיר
מבצעים
  • טלפון
  • וויז
  • וואסאפ
052-8299899

מטבח מעוצב

קבלו הצעת מחיר

מטבח מעוצב

מטבח מעוצב

כאשר מדברים על מטבח מעוצב, למעשה מדברים על מטבח המתוכנן היטב עד לפרטי פרטים כולל בחירת חומרים איכותיים, צבעים מרשימים, שילוב של חיפויי קיר וכמובן נוחות בלתי מתפשרת של שלל פיתוחים ושכלולים שנראו לאחרונה בתחום עיצוב המטבח. מכלול פרמטרים אלו בליווי אנשי מקצוע מהתחום, יכולים להקנות לכם חוויה בלתי מתפשרת בשהייתכם בחלל המטבח וזאת לצד נראות מרהיבה עליה לא תפסיקו לקבל מחמאות.
אם נביט לרגע לעבר הלא ממש רחוק, נראה כי מטבחים היו מעוצבים בצורה פרקטית ונוחה, לצד עיצובים סטנדרטים, כאשר המיקוד היה בעיקר על נוחות, אך עם השכלולים הרבים בענף, תוכלו לגלות כי שילוב של אלמנטים מעוצבים לצד בלתי מתפשרת – הם כבר לא חלום אלה מציאות.

מטבח מעוצב

איך מתחילים בשיפוץ מטבח?

אם החלטתם לשפץ את המטבח בבית, דעו כי ממתינים לכם אתגרים ומשימות די מהנות, וזאת לצד בחירת בעלי מקצוע מומחים בתחומם. בעלי המקצוע הם: נגרים, אדריכלים, מעצבי פנים, קבלנים ועובדים בפועל שיבצעו את עבודת ההריסה והבנייה. על מנת לבחור באנשי מקצוע נכונים, דבר ראשון עליכם להבין מה אתם רוצים, כלומר מבחינת סגנון. בשלב הראשוני, תוכלו להתייעץ עם אדריכל או מעצב פנים שיבצע עבורכם שרטוט כולל של המטבח ויראה מה צריך להרוס על מנת לקבל את התוצר המושלם והוא – מטבח מעוצב בדיוק כפי שחלמתם.

לאחר ביצוע השרטוט הכולל של המטבח החלומי שלכם, כעת עליכם לבחור את החומרים שאתם רוצים, הן אם זה בחירת שיש, ארונות מטבח, כיורים, ברזים, מגירות מתוחכמות, ארונות טאצ', פרזולים שונים, ריהוט כללי, מוצרי חשמל ועוד מגוון רב של פריטים אותם תצטרכו לבחור בקפידה, אך תמיד תוכלו להיעזר באנשי מקצוע לצורך בחירה נבונה.


מטבח מעוצב

מטבח מעוצב ויוקרתי, לא חייב לעלות הון עתק, אלה אם כן כיסכם מאפשר לכם זאת. לעיתים עם בחירה נבונה של פריטים תחת הגדרת תקציב מראש, תוכל לקרב אתכם למטבח חלומי במחיר מציאותי. בכל מקרה, זכרו כי התהליך דורש סדר והתמדה והקשבה לאנשי המקצוע. לכן, הגיעו לתהליך באנרגיות חיוביות ובצעו כל שלב בזמנו