הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
קבלו הצעת מחיר
מבצעים
  • טלפון
  • וויז
  • וואסאפ
052-8299899
קבלו הצעת מחיר

עיצוב וחידוש מטבחים

לעומת הרבה מקומות בבית, המטבח שומר על המראה החיצוני שלו לאורך שנים. לא נוח לשנות את העיצוב של המטבח באופן חלקי, לכן כל תהליך של שדרוג מטבחים צריך להיות כוללני ומיידי – כלומר לתפוס את כל שטח המטבח, ולהישאר עדכני לשנים ארוכות. מטבחים מחודשים נראים פעמים רבות לא פחות טוב מאשר מטבחים חדשים, משום שמה שהכי חשוב – זה הבסיס (השיש, הפורמייקה, הכיור והברזים), וכל השאר זה כבר אלמנטים של יופי, וגם עניין של טעם אישי. עיצוב אישי של מטבח מאפשר לכם להוסיף את הראייה הייחודית שלכם למקום, ולייצור את המטבח שמייצג אתכם ואת המשפחה שלכם. כאשר מוצאים את החברה שתעזור לכם להגשים את החזון הזה – אפשר לומר בוודאות שאתם כבר בחצי הדרך להצלחה.


עיצוב וחידוש מטבחים

היתרונות של חידוש מטבחים

היום יש הרבה מאוד דרכים להקל על ההתנהלות שלנו במטבח באמצעות חידוש מטבחים, דרכים שעוד לפני כמה עשורים היו בגדר פנטזיה. אך בזכות תכנון מטבחים הכולל מגירות שקטות מיוחדות וגמישות, המאפשרות לכם לאחסן את כל הכלים שלכם בקלות ויעילות, ויחד עם מכשירי החשמל החדשניים – המטבח הופך לגינת ההפתעות עבור כל עקרת בית, ולא רק עבורה! מטבחי פורמייקה איכותיים מאפשרים לנקות את כל המטבח בקלות, ולשמור על מראה מנצנץ וזוהר, בעוד מטבחים פולימר מעניקים נוחות וחופש פעולה מוחלט. היום אתם יכולים לבחור את המטבח שלכם, והאפשרויות הבלתי מוגבלות האלה יהפכו את החיים שלכם להרבה יותר מרגשים.

מטבחים מעץ מלא לעומת מטבחים אחרים

על ידי הצצה של כמה דקות בתמונות של גלריית מטבחים באתרי החברות המובילות, ניתן להבין מהר מאוד מה אתם רוצים מהמטבח שלכם. אינדיקציה נוספת לפתרונות טובים בתחום המטבחים, הם אלה שעליהם לקוחות ממליצים. הרי מה שטוב עבור אנשים רבים, יכול להתאים גם לכם. בנוסף, לא משנה מאילו חומרים עשוי המטבח שלכם, עץ, או חומרים יותר חדשניים ומודרניים המתאימים למטבחים בסגנון היי-טקי. בסופו של דבר, מה שחשוב זה הפרקטיות. ארונות מטבח איכותיים ונוחים, המאפשרים גישה נוחה ואחסון איכותי ובטיחותי של כל כלי המטבח שלכם (ולא רק) זוהי חובה עבור כל סוג של מטבח. עיצוב מטבחים זהו רק הצד החיצוני של היופי והפרקטיות שפותחים בפניכם השיטות החדשניות לייצור מטבחים של היום.


עיצוב וחידוש מטבחים