הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
קבלו הצעת מחיר
מבצעים
  • טלפון
  • וויז
  • וואסאפ
052-8299899
קבלו הצעת מחיר

תכנון מטבח קטן טיפים

תכנון מטבח קטן – טיפים

אם יש ברשותכם דירה או בית עם מטבח קטן, אין זה אומר שלא ניתן לתכנן ולעצב אותו כהלכה. עם חשיבה מראש, תכנון וקצת יצירתיות ניתן להפוך כל מטבח קטן לפרקטי, נוח ומזמין. ריכזנו עבורכם טיפים שיעזרו לכם במלאכה.


תכנון מטבח קטן טיפים

 הסירו את המחיצות וצרו מטבח פתוח

כאשר שטח המטבח קטן ניתן להשוות לו מראה פתוח ואוורירי באמצעות עיצובו כמטבח פתוח ללא מחיצות. ברגע שמתכננים מטבח קטן באופן שיאפשר לו להיות כחלל פתוח אל מול הסלון או פינת האוכל, נוצרת תחושה של זרימה והמשכיות בבית, דבר שלמראית עין מגדיל את שטח המטבח. אם ברצונכם בכל זאת ליצור הפרדה, ניתן לעשות זאת באמצעות שינוי צבעוניות בקירות בין שטח המטבח לסלון, או באמצעות שימוש בריצוף שונה.

 שלבו במטבח קטן אי מרכזי

אחת הבעיות כאשר מנסים לבצע תכנון מטבחים ומטבח קטן היא חוסר בשטח עבודה. גם לזה יש פתרון! שלבו במטבח אי מרכזי אשר יאפשר לכם הן להשתמש בו כמשטח עבודה והן ליהנות ממנו לאחר ההכנה כשולחן אוכל. במידה והמטבח קטן ברמה שלא ניתן לשלב אי מרכזי, ניתן לפתור זאת באמצעות שילוב חצי אי, אשר יוצמד לאחד מקירות המטבח.

הקליקו למידע נוסף אודות פורץ רכבים בקרית מלאכי

תכנון מטבח קטן טיפים

 צבעוניות בהירה לתחושת מרחב

אחד האלמנטים המשפיעים ביותר על תפיסת המרחב שלנו הוא צבעוניות. צבעים בהירים הן בקירות והן במרצפות יוצרים תחושה של חלל רחב וגדול יותר. הקפידו שלא להעמיס צבעוניות מרובה וכהה באם אתם מתכננים מטבח קטן.

תכנון מטבח במטבחי אלונים

חברת מטבחי אלונים מתמחה בתכנון מטבחים בגדלים מותאמים לצרכי הלקוח. ניסיון רב שנים הביאה את החברה למומחיות בתכנון מטבחים באיכות הגבוהה ביותר. זקוקים לחברה מקצועית שתתכנן עבורכם מטבח קטן? צרו קשר ונשמח לתת מענה מהיר ומקצועי! מוזמנים להתרשם ממגוון המטבחים המוצגים בקטלוג המטבחים שלנו.